Blog

26 září, 2023

Výstavba nájemních bytů v Česku

V Česku je celá desetiletí zakořeněná tradice vlastního bydlení. Lidé touží mít vlastní dům nebo byt, což jim dodává pocit jistoty a bezpečí.
17 července, 2023

Průmyslové stavby v RSP

Průmysl tvoří téměř 40 % českého hospodářství. Pokud chcete mít ve všech průmyslových projektech dokonalý přehled, máme pro vás praktické řešení.
23 května, 2023

Pro koho je určena služba RSP? Využívá ji řada různých profesí

Není velkým překvapením, že RSP pomáhá při práci desítkám různých profesí. Najdete se mezi nimi? Podívejte na bližší informace.
11 dubna, 2023

Ušetřete díky informacím o stavebním projektu

Přístup do RSP garantuje přehled o projektu ve všech fázích realizace od investičního záměru přes projekt až po hotovou stavbu.
16 března, 2023

Developerské projekty – informace jako konkurenční výhoda

Proč jsou tak důležité informace o developerských projektech? Hrají zásadní roli téměř ve všem, co děláme v moderní společnosti.
31 ledna, 2023

Propad stavebního trhu nemusí bolet | data vs. stavební zakázky v roce 2023

Stavební trh čeká propad. Mnohé firem zabolí, ta vaše mezi ně ale nemusí patřit. Jak se bránit stagnaci a ztrátě tržeb? Možností je RSP.
14 prosince, 2022

Podmínky investorů a developerů pro spolupráci

Zatímco u státních zakázek rozhoduje o vítězi zejména cena, u soukromých investorů a developerů hrají prim především úspěšné předchozí realizace. Ukážete-li referenční zakázky obdobného rozsahu a vezmete-li developera přímo na místo, snadno se dostanete do role favorita.
16 listopadu, 2022

Informace o stavebních projektech a záměrech na jednom místě

RSP je informační platforma s aktuálními daty o stávajících i připravovaných stavebních zakázkách v ČR a na Slovensku. Kdo chce mít přehled, RSP je správná volba.
19 října, 2022

Účinnost nového stavebního zákona se odkládá, vláda chystá novelu

Nový stavební zákon odložen, novela počítá se zrušením stavebního "superúřadu". Nadále by mělo fungovat 371 (ze 700) stavebních úřadů. Na jaké změny se tedy máme připravit?