Co je RSP a jak funguje?

RSP je zkratka pro Registr Stavebních Projektů. Jedná se o každodenně aktualizovanou databázi stavebních zakázek v různých fázích realizace i s vazbami na veškeré zúčastněné kontakty. RSP sleduje informace od hodnoty 3 milionů korun v soukromé sféře a od 0.5 milionu ve veřejné sféře.

Registr obsahuje minimálně 95% připravovaných a probíhajících akcí v celé České republice.

 • Chci bezplatnou ukázku

   Pro objednání bezplatné ukázky dat vyplňte prosím následující formulář.


   Naše operátorka vás bude kontaktovat a nastaví vám službu podle vašeho oboru podnikání a vašich konkrétních potřeb. Upřesní s vámi region zakázek, fázi výstavby, typ stavby a další parametry. Cílem je maximální přínos a spokojenost se získanými daty.

   Společnost:
   Jméno a příjmení:

   Telefon:

   Email:

   Poznámka:

  Jak získáváme informace

  • Náš zkušený tým je denně v kontaktu s investory, developery, projektanty, generálními dodavateli nebo individuálními staviteli rodinných domů. Data zjišťujeme a ověřujeme přímo u zdroje, z dalších cca 180 informačních kanálů, z otevřených zdrojů a sledujeme přes 3 000 webových stránek. Ze všech regionů České republiky. Na pořízení jedné informace uskutečníme až 6 telefonických rozhovorů. Díky tomu se ověřená a zkompletovaná dostane až k vám. Související dokumenty ze stavebních úřadů jsou samozřejmou součástí našeho informačního servisu.
  • Již více než 28 let sledujeme změny vlastnických práv pozemků určených pro výstavbu. Sledujeme i převody nemovitostí z důvodu možné rekonstrukce objektu.
  • Zakázky monitorujeme především v jejich průběhu, aktualizujeme a doplňujeme je o další podrobnější informace. Naším cílem je poskytnutí co nejryhlejší a nejkomplexnější informace.
  • Všechny získané informace kategorizujeme a co nejrychleji vkládáme do databáze RSP, abyste je mohli snadno filtrovat a použít podle vlastních potřeb.

  Jak získat data z RSP

  Pro zákazníky je k dispozici On-line Webová Aplikace nebo XML datové rozhraní stavebních zakázek pro součinnost s vaším CRM systémem.