Investiční záměry

Nastavením aplikace RSP na Investiční záměry Vám zajistí dostatek informací o plánovaných investicích v ČR a kontakt na investora budoucí stavby nebo významné rekonstrukce. Informace o investičních záměrech využívají převážně firmy, které potřebují jednat s investorem v období před stanovením projektanta, tedy ve fázi plánování a přípravy projektu.

 • Jednotlivé akce sledujeme od samého začátku. Tedy ještě v době před výběrem dodavatele projektové dokumentace. Což bývá nejčastěji zhruba dva roky před investorem plánovaným zahájením stavby.
 • Informace zahrnují údaje o pozemních stavbách a rekonstrukcích komerčních i veřejných budov. Budete mít tedy přehled o stavbách se soukromým, komunálním i státním investorem.
 • Získáte čerstvé informace přímo od investorů, protože s nimi vedeme pravidelné rozhovory. Chceme, abyste byli informováni jako první.
 • Získáte přísun informací z celé republiky, popřípadě z Vámi preferovaných krajů.

Toto nastavení aplikace využívají zejména projekční firmy, architekti, inženýring, realitní agentury apod.

Vzorky informací investiční záměry tak jak je uvidíte v naší aplikaci RSP

Vzorky informací investiční záměry exportované z aplikace RSP

Informace 2022 03 21.xls
Informace 2022 03 21.rtf
Informace 2022 03 21.pdf

 • Chci bezplatnou ukázku

   Pro objednání bezplatné ukázky dat vyplňte prosím následující formulář.


   Naše operátorka vás bude kontaktovat a nastaví vám službu podle vašeho oboru podnikání a vašich konkrétních potřeb. Upřesní s vámi region zakázek, fázi výstavby, typ stavby a další parametry. Cílem je maximální přínos a spokojenost se získanými daty.

   Společnost:
   Jméno a příjmení:

   Telefon:

   Email:

   Poznámka: