Projekty

Nastavení aplikace RSP na Projekty Vám zajistí dostatek informací v období po výběru dodavatele projektové dokumentace a před výběrem generálního dodavatele stavby. Službu využívají zejména firmy, které potřebují jednat s investorem a projektantem v období zpracování projektové dokumentace, tedy před výběrem generálního dodavatele.

 • Službou získáte informace v období po výběru dodavatele projektové dokumentace a před výběrem generálního dodavatele stavby
 • Informace zahrnují údaje o pozemních stavbách a rekonstrukcích komerčních i veřejných budov. Budete mít tedy přehled o stavbách se soukromým, komunálním i státním investorem, včetně individuálních stavebních aktivit zaměřených na rodinné domy.
 • Získáte čerstvé informace přímo od investorů, protože s nimi vedeme pravidelné rozhovory. Chceme, abyste byli informováni jako první.
 • Získáte přísun informací z celé republiky, popřípadě z Vámi preferovaných krajů.

Toto nastavení aplikace využívají zejména dodavatelé stavebních materiálů a produktů, stavební firmy apod.

Vzorky informací projekty tak jak je uvidíte v naší aplikaci RSP

Vzorky informací projekty exportované z aplikace RSP

Informace 2022 03 21.xls
Informace 2022 03 21.rtf
Informace 2022 03 21.pdf

 • Chci bezplatnou ukázku

   Pro objednání bezplatné ukázky dat vyplňte prosím následující formulář.


   Naše operátorka vás bude kontaktovat a nastaví vám službu podle vašeho oboru podnikání a vašich konkrétních potřeb. Upřesní s vámi region zakázek, fázi výstavby, typ stavby a další parametry. Cílem je maximální přínos a spokojenost se získanými daty.

   Společnost:
   Jméno a příjmení:

   Telefon:

   Email:

   Poznámka: